ВОГНЕ-БІО ПРОФ-1 ВОГНЕ-БІО ПРОФ-2

На сьогоднішній день фарби на водній основівсе частіше зустрічаються на Українському ринку.На даний момент статистика говорить про те,що водні акрилові дисперсії займають більш ніж 60% від загального об’єму виробництва фарб у всьому світі.


Дерево – популярний матеріал для будівництва приватних будинків та покрівель громадських будівель. Але разом з тим,  деревина – легкозаймистий матеріал. Вона може займатись від відкритих джерел – полум’я чи іскри, або від нагрітих предметів.

Для того, щоб запобігти раптовому загорянню деревини, слід, на початковому етапі будівництва, виконувати вогнезахист дерев’яних конструкцій будинку, для цього чудово підходить комплексний вогнебіозахист деревини з посиленою вогнезахисною дією і контрольним тонуванням ТМ «Кортекс» – «ВОГНЕ-БІО ПРОФ».

Принцип дії вогнезахисту дерев’яних конструкцій — при контакті з вогнем, поверхню вогнезахисного складу спучується, утворюючи вогнестійкий теплоізоляційний шар, який не дає можливості деревині досягти температури запалення і перекриває доступ кисню до поверхні.

Завдяки вогнезахисній обробці дерев’яних конструкцій, ви можете не торбуватись про безпеку та здоров’я своїх близьких!